Kontaktujte nás

Vítejte na stránkách společnosti Sharp

Společnost Sharp se zabývá vývojem unikátních výrobků a řešení prospěšných pro společnost i podnikání již více než 100 let. Naše krédo se za tu dobu nezměnilo: ambicemi k dokonalosti.

Historie naší společnosti začala vynálezem vždy ostrého mechanického pera (od toho bylo odvozeno jméno „Sharp“) a pokračovala novými a inovativními výrobky. Například jsme byli prvním japonským výrobcem televizí a rádií. Jako první na světě jsme představili LCD kalkulačky. To však byl jen začátek.

I po sto letech přicházíme s inovacemi - jedná se o cenami ověnčené produkty v tak rozdílných oblastech jako jsou řešení zaměřená na dokumenty, řízené služby, vizuální řešení, energetická řešení a prodejní místa.

Kreativní inspirace

Hnací silou našeho výzkumu a vývoje není jen snaha vytvářet lepší verze stávajících výrobků - snažíme se o více. Usilujeme o to vytvářet a uvádět do života takové jedinečné výrobky a řešení pro použití v domácnostech, ve firmách i kdekoliv jinde, které zvyšují kvalitu života lidí po celém světě.

V podnikové sféře pomáhají naše cenami ověnčené výrobky snižovat náklady a zvyšovat produktivitu, což usnadňuje tok informací a zvyšuje jeho bezpečnost.

Spotřební elektronika pro domácnosti vám usnadňuje život a přináší lepší zábavu; naše moderní systémy pro řízení solárních a energetických zdrojů  přispějí k tomu, abyste žili „ekologičtěji“ a navíc vám ušetří peníze.

 

Sharp a ochrana životního prostředí

Ve společnosti Sharp bereme naši odpovědnost za ochranu životního prostředí velmi vážně. Od konstrukce výrobku přes jeho výrobu, balení, spotřebu energie až po likvidaci použitého výrobku – děláme vše, co je v našich silách, abychom snížili množství odpadu a šetřili zdroje.

Dokumentová řešení Sharp

Sharp přináší neustále se vyvíjející sortiment tiskáren, od kompaktních a přitom výkonných až po vysokokapacitní produkční tiskárny pro moderní tiskové provozy, doplněné o optimalizovaná softwarová řešení Sharp, která umožňují zvyšovat produktivitu a nabízí vysokou návratnost investic.

Vizuální řešení Sharp

Sharp vyrábí nejmodernější ploché obrazovky na světě. Naše interaktivní obrazovky, video stěny, velkoformátové obrazovky pro digital signage, a profesionální obrazovky jsou ideální pro klíčové řídící místnosti, maloobchodní centra, televizní studia, konstrukční studia a všechna pracoviště, kde hrají klíčovou roli obrazovky s vysokou věrností obrazu.

Řízené služby Sharp

Řízené služby Sharp transformují produktivitu a pomáhají zlepšovat workflow v kancelářích po celou dobu životního cyklu dokumentu a také zajišťují, aby vaše IT infrastruktura, servery i sítě byly spolehlivé, zabezpečené a efektivní.

Solární energetická řešení Sharp

Sharp poskytuje vysoce kvalitní solární panely pro vaše soukromé i komerční budovy nebo free-field instalace s možností společného  vývoje fotovoltaických solárních projektů. 

Řešení v oblasti solární energie je již více než 60 let klíčovou kompetencí společnosti Sharp